| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda! stit unde gasesc un terminal Qiwi cat mai aproape de Carreffour orhideea? si stit cumva ce pret are goldul pentru World Of Tanks? (unii spun ca 1 leu = 50 de gold)

1 răspuns:
| Neyter a răspuns:

Nu stiu sigur si nici nu cred ca suntem din acelasi oras dar nu folisi qiwi deoarece iti poate da eroare si nu mai primedti nimic, eu am patit asta cu un key de cs go si nu l-am mai primit, a durat o zi pana sa mi-l trimita aia de acolo