| Bobby711 a întrebat:

Salut joc world of tanks si doresc sa imi cumpar un tanc premium.
Vreau sa platesc cu un terminal de plata qiwi asa arata unul
http://www.gabrielursan.ro/wp-content/uploads/2013/03/qi wi.png
Intrebarea mea este urmatoarea dupa ce introduc datele si banii cum se inregistreaza acea suma de bani primesc o chitanta din cate am inteles si ce fac cu ea? Primesc un cod? Unde trebuie sa il introduc? Dupa ce am bagat codul suma de bani ramane in lei/euro sau se converteste automat in gold?

1 răspuns:
| PixelEight a răspuns:

Primesti un bon pe care trebuie sa il ti in caz de apare o problema.
Cam atata pot sa iti spun, daca te intreseaza si mai mult cum se face tranzactia du-te la un birou de informati Orange sau ori ce alt birou de informatii