| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da niste jocuri multiplayer pe android pe care le găsesc pe magazin play? Dacă se poate jocurile să aibă un caracter sportiv(nu neapărat) si sa poată fi jucate din două orașe diferite gen 8 ball pool. Ofer funda! Mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Black13LoL a răspuns:

Head soccer este un joc in voga din cate am vazut. Are functie multiplayer-singleplayer-tournament si multe altele. Arata destul de bine. Recomand.

| UzziPtm16 a răspuns:

Salut! Ai putea juca Fifa 15. e online, e sportiv si are o grafica super chiar recomand!

| iAMVi a răspuns:

Tennis Champion 3D

| CreeperBoy a răspuns:

FIFA 17 sau 16

| Grosu_Valentin_1972 a răspuns:

Îmi puteți spune si firmele care le-au făcut? Multumesc