| Nutella89 a întrebat:

Salut, TPU. Îmi puteți face o lista cu accesorii pentru telefonul Allview X3 Soul Style?
Lista sa conțină :
-husa
-folie de protecție
-card de memorie
-baterie externa(opțional)
De preferat sa nu depășească 100 de Ron. Dau funda dacă mă puteți ajuta cu sfaturi! Acesta este telefonul https://m.emag.ro/......DR2JF2BBM/
Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| Trioda a răspuns:

Desigur ca poti gasi atatea articole la 100 de ron!

Insa retine, si tine minte si pentru viitor. cand vei cumpara si altele..de exemplu o banala pereche de pantofi, sandale etc..conteaza si calitatea produsului cumparat, te bucuri ca le-ai gasit la un pret modic..stii ca raportul pret calitate, este hotarator, calitate mediocra la pret mic.tu optezi doar daca vrei sa treci strada cu ele, si apoi sa le arunci.
Deci investeste cu cap in ceva ce stii ca iti va folosi o vreme mai indelungata!
Succes!