| UnBaiat439 a întrebat:

Care e cea mai buna husa si folie de protectie pentru Allview p5 quad?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti la chinezi una de plastic care intra in telefon si e transparenta de orice culoare.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu neaparat, cauti pe net huse telefoane Allview p5 si o sa gasesti cate vrei, toate culorile si modelele.

| atomescu a răspuns:

Salut,

Foarte ok este asta: http://bit.ly/QgI9EX

| GheorghiuIoana a răspuns:

Trebuie doar sa cauti. Gasesti o gramada de modele frumoase de huse. Fie ca vrei sa iti cauti online, fie sa mergi in magazine si sa le vezi cu ochii tai, nu cred este una mai buna decat alta, doar daca ai preferinta de a-ti cumpara o husa care sa te ajunga undeva pe la 50-60 lei. Acelea cica sunt de calitate maxima, dar eu nu as garanta. Foliile de protectie sunt toate la fel asa ca nu ai deunde sa iti alegi. Le gasesti la orice magazin de accesorii pentru telefoane.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti modele de huse foarte dragute si ieftine in genul cautat de tine pe https://www.facebook.com/accesorii.cadouri Succes!