| Andrey_Andrey_1995_GaFN a întrebat:

la Facebook, cand vreau sa intru, imi apare "Ne pare rau, nu se poate configura romana". Si daca dau momentan engleza, mi se face ecranul negru si iese din Facebook. Ma puteti ajuta? Este pe telefon aceasta problema!

Răspuns Câştigător
| BAD17 a răspuns:

Atunci apasa pe dezactivare e acelasi lucru, apoi o sa-ti apara ca trebuie sa reactualizezi aplicatia di dupa o sa mearga

5 răspunsuri:
| BAD17 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi aplicatia Facebook dupa cred ca o sa mearga, am patit si eu si asa am facut si ca sa nu iti mai apara sa nu te mai deloghezi de pe cont

| Andrey_Andrey_1995_GaFN explică (pentru BAD17):

Am incercat si asta dar nu scrie dezinstalare! Scrie dezactivare!

| Andrey_Andrey_1995_GaFN explică (pentru BAD17):

A mers multumesc mult

| BAD17 a răspuns (pentru Andrey_Andrey_1995_GaFN):

Cu placere

| Niță_Petru_1949 a răspuns:

Nu pot intra pe fb.Nu se poate configura romana