| cosmzx a întrebat:

mi-am downloadat spiderman shattered dimensions si cand dau click pe el nu se deschide puteti sa imi spuneti de ce?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Mai exact ce iti scrie cand d-ai dublu click pe el?, Ai urmat toti pasii de instalare?, fii sigur ca ai copiat crackul bine si ca ai instalate direct x, Microsoft visual c++, net framework etc. Si cel mai important lucru ce configuratie de calculator ai?

| alex9alex a răspuns:

Pentru ca nu merge...

Răspuns utilizator avertizat
| taken a răspuns:

Vezi ca ti-a raspuns bine Gabitzu246.
Daca tot nu vrea cauta alt crack.

| cosmzx explică (pentru Spawner007):

Am Intel pentium 4 cpu 2.80 ghz 768 mb ram
placa video nVIDIA geforge 6200 agp

si l-am downloadat direct play

Răspuns utilizator avertizat
| cosmzx explică:

Am downloadat jocul direct play by globe

| cosmzx explică (pentru Spawner007):

Mi-ar merge pe pc-ul meu nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Rony56 a răspuns (pentru Spawner007):

Pfff laughing) a irosit o funda! Daca a windows 7 puteai sa dai Run as an administrator laughing ce treaba au cerintele? Daca nu le indeplinea ii scria ceva sau ii intra in joc si ii mergea super greu.

Răspuns utilizator avertizat