| MariusA99999 a întrebat:

mi-ati putea spune si mie un program cu care as putea decompila un fisier dll?
ex.: system.dll

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

7zip.Orice Dll este o arhivă, la fel cum orice exe este și el o arhivă. Succes

| horia2012 a răspuns:

Sunt mai multe, depinde ce vrei sa faci cu dll respectiv. Ai Resource Tunner, NET Reflector si asta:
http://www.softpedia.com/get/Programming/File-Editors/Resource-Hacker.shtml

| RAY a răspuns:

Si eu am avut parte de el, am creat un un notepad am scris un cod il gasesti pe net apoi l-am deschis cu daemon tools

| MariusA99999 explică (pentru horia2012):

Am si eu acest program dar nu imi arata totul...

| horia2012 a răspuns (pentru MariusA99999):

De aceea ti-am spus "depinde ce resurse vrei sa modifici in dll".
Incearca-le pe celelalte, dar nu sunt gratuite. Amandoua sunt mai bune ca Resource hacker.

| MariusA99999 explică:

Pai vreau sa modific apoape totul, dar cu resouce hacker nu imi arata tot codul straight face