| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea ma pricep la rutere si am nevoie de putin ajutor ca sa instalez unul.Deci am un ruter in care am cablul de internet si un cablu care pleaca din el in alt ruter din alta camera.Treaba sta in felul urmator, te poti conecta la ruterul din cealalta camera dar netul nu functioneaza.Va rog mult daca stiti sa imi explicati si mie cum sa il rezolv! Dau funda happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca acolo da si cu cablu si WiFi: http://www.elocvent.ro/2-routere-wireless-o-singura-retea/