| DianaPop175 a întrebat:

Bună, am o problema cu o împrimanta recent achiziționată. Când am cumpărat-o am conectat-o la ruter dar apoi mi-am schimbat ruterul si nu am mai reusit sa o conectez la ruterul nou si m-am conectat prin wi-fi direct de pe telefon, acum mi-am schimbat telefonul si nu ma mai pot conecta prin wi-fi direct nici la ruter (ruter pe care l-am schimbat din nou acum o lună) iar la setariile internetului din imprimanta încă arată numele primului ruter la care a fost conectata. Imprimanta este EPSON L3151 fără cablu, doar prin wi-fi. Am si un disc software dar laptopul meu nu are loc pentru el. Dacă stiti care ar fi problema, as putea sa o rezolv eu sau am nevoie de cineva specializat?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3nDDtIo

| Emengir a răspuns:

Incearca sa cauti driverul pe siteul Epson daca nu ai cum folosi discul.