| CaponeAteu a întrebat:

Oare poti emite pe net videouri? Ceva gen, radio online, de ex in winamp mi se pare ca puteai sa emiti melodii sa iti faci radio si sa dai ip la mai multe persoane si pot asculta ce emiti tu. Eu asi dorii daca se poate ceeva de genul, numai ca eu nu vreau sa emit muzica, eu vreau sa emit filmulete, ceva gen emisiuni pe nt, in direct, ca un fel de radio, si anumite persoane sa le poata viziona! Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| DjZen a răspuns:

Cu radio este destul de simplu in Winamp am incercat si eu si merge. Dar in legatura cu video nu cred ca ar putea sa mearga iti trebuie un echipament mai performant decat Winamp si costa foarte mult