| cristienios a întrebat:

puteti sa imi spuneti daca aveti acest laptop si daca e bun? cati biti are? ce windows are? nu scrie in specificatii https://altex.ro/......0-free-dos

2 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu laptop-ul. Este bun doar pentru office NU si pentru gaming. Windows-ul il pui tu după preferinţe.

| Jonas94 a răspuns:

Salut!
Laptopul este Free Dos, adică nu are sistem de operare. Are 4 GB RAM, și se poate pune un sistem pe 64 bit, ca să ți-i vadă pe toți.
Mai caută, ăsta e prea scump.
Baftă!