| Zdog a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop?
https://altex.ro/......gb-endless

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E bun în general. pentru gaming o să-ţi duca pe minim ce e foarte nou. Pe măsură ce sunt jocuri din ce în ce mai vechi o să mearga la detalii mai mari. Jocurile care vor apărea în anii viitori nu vor merge. Memorie RAM puţină, procesor cam slab pentru gaming. Dacă nu eşti gamer e foarte bun.

| Superior a răspuns:

Este exact ce ti-am recomandat eu, doar ca are o placa video cu 15% mai slaba (920m vs 940mx). Eu ti-am zis ce sa faci, mai fa acel mic efort si ia laptopul acela SH. Depinde de tine acum...

| Ad39 a răspuns:

Depinde pentru ce doresti sa-l achizitionezi(gaming, pentru a sta pe retele de socializare etc...)P.S. Nu merge link-ul big grin