| Tarinus989 a întrebat:

Salut,TPU! Recent am achiziționat un televizor Allview 32ATS5500-H.E un smart tv si cand incerc sa ma conectez la wifi imi tot arata "conectare..."si nici macar nu ma lasa sa bag parola.Hospot-ul merge.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Defect. Trimite-l in garantie!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate nu are wifi televizorul sau daca are ai introdus tu gresit username si parola, mai incearca odata sa te conectezi, daca nici asa nu merge verifica să vezi pe cablu utp de internet daca te poti conecta