| Eryx a întrebat:

Salut TPU, recent am cumparat un ipad air 4th 2020 cu icloud blocat si am fost la mai multe service uri si mi-au zis ca nu merge facuta si trebuie sa astept ceva timp, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Poti sa mergi la psihiatru si sa te tratezi pentru banii aruncati pe un iPad FURAT

Apple a avut grija NENOROCIT DE SERIOASA sa nu poti sa deblochezi un device Apple, incuiat, fara sa dovedesti ca esti proprietarul de drept... PUNCT (nu exista contradictie la afirmatia de mai sus... PUNCT)

tot ce poti sa faci e sa il vinzi pentru piese de schimb
HAIL APPLE, HAIL HAIL HAIL

| Eryx explică (pentru Zuzu1991):

Chill ca nu i blacklisted sau furat are doar icloud ul uitat