| KILL3RU999 a întrebat:

Recent mi-am descarcat unity 4 ca sa fac un joc(ma pricep chiar bine la scripting)dar bara aceea de sus cum so numi nu imi apare (poza:http://postimg.org/image/p016jlopp/d6b2d6a6/)
Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Kenwill a răspuns:

In primul rand link-ul ala nu merge.
2. Te pricepi la ce? ...nu cumva stii C#?
Scripting se face si in Java si GML si multe altele, dar tu te pricepi la "scripting" in unity sau mai exact C#(nu mai stiu sigur daca e C# sau C++).
3. Nu am lucrat in unity decat foarte putin, dar, desi nu stiu despre ce e vorba pentru ca link-ul nu merge, cred ca e undeva la options sau settings => windows sau ceva gen si selectezi acolo ce fel de ferestre sa apara.