| andrei12344321 a întrebat:

Recent mi am pus un nou monitor la pc(nu este acelasi monitor ca cel principal) si as dori sa ma uit la un serial pe ambele monitoare (aceeasi imagine pe 2 monitoare) imi spune cineva cum pot face asta? Pana acum pot doar trage programe pe celalalt monitor

4 răspunsuri:
| JustAskingBruh a răspuns:

Pai trage un shortcut cu chrome si pe celalalt ecran si deschide

| RAY a răspuns:

Tasta windows + c+ p si dai dublare

| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.mygarage.ro/......un-pc.html
Fa ce spun cei de aici.

| Zendom a răspuns:

Foloseste functia de dublare apasa butonul de start de pe tastatura (cel cu sigla windows) si P pe tastatura si o sa iti afiseze optiunile de dublare/extindere doar pe ecranul principal sau doar pe ecranul secundar