| MihocSilviu a întrebat:

Salut,TPU:
Revin cu aceiasi intrebare, am un mouse de la Asus WT465 Wireless Mouse optic, USB, 1600dpi, si am intampinat o problema cu el,cand este conectat la pc functioneaza doar butoanele,dar nu se misca.
Am observat ca se aprinde un led albastru inauntru cand introduc o baterie,se poate remedia problema sau mouse-ul este distrus!
Este nou, cumparat recent!

1 răspuns:
| IMihaitza a răspuns:

As zice daca mai ai garanția pe el să îl duci la garanție pentru că alt ceva nu ai ce sa i faci