| George_Marian_1986 a întrebat:

Am o mare problema. Acum 6 luni am cumparat o tastatura si un mouse wireless care se introduc prin acelasi USB.
De curand am observat ca mouse-ul nu prea merge bine, vreau sa-l schimb dar sa ramana tastatura, ce pot face?
Am incercat sa introduc un mouse cu fir pe USB al unui prieten si nu imi recunostea device-ul.Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa schimbi mouse-ul daca cumperi un mouse care lucreaza pe aceeasi frecventa. Majoritatea lucreaza pe 2, 4 Ghz. Scrie pe talpa lui.

| George_Marian_1986 explică (pentru Salontanul):

Iti multumesc mult, am cumparat un mouse pe 2, 4 Ghz la 55 de lei si am dat disable celuilalt. A mers!

| Salontanul a răspuns (pentru George_Marian_1986):

Mersi si eu!