| VladutzVlad a întrebat:

scuzati categoria, dar nu stiam unde sa pun intrebarea. Am o tableta Samsung galaxy tab 2 si am abonament cu net nelimitat. Am facut eu nu stiu ce la ea... si am resetat toate setarile ca in fabrica. Acum nu mai merge netul pe ea si nu stiu ce sa ii fac. In setari nu gasesc nimic. As dori si eu pe cineva care a avut o asemenea problema sa sa-mi spuna cum o rezolv, sau pe cineva care stie cum. Multumesc.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Trebuie să suni pentru a-ţi trimite setările pentru net! Nu ştiu exact la ce număr dar de obicei cel de la Relaţii Clienţi ar trebui să fie de ajuns!