| l00K4Nxt a întrebat:

Stici cum pot pune jocuri pe Nokia lumia 800 de pe calculator?

3 răspunsuri:
| DanyPavel a răspuns:

Asta parca nu are card de memorie, deci varianta asta cade...
Incearca cu un cablu USB, poate merge. Mai multe nu iti pot spune ca nu stiu.

| doctorwho a răspuns:

Ca sa poti sa pui jocurile de pe pc pe Nokia trebuie sa ai unlock, iar daca nu ai mai bine nu-ti fa ca pierzi garantia. pe marketplace sunt jocuri o multimea, iar cele cu plata poti juca trial(demo)

| SohailAkbar a răspuns:

Go to here and get the updated version of Nokia software updater. Hope it will help you. http://www.supportivehand.net/