| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se pot pune jocuri pe Nokia lumia 710 prin usb de pe pc?

4 răspunsuri:
| MrSonnyist a răspuns:

Downloadezi jocurile si le pui in others sau altele.Depinde.

| AlexMrs a răspuns (pentru MrSonnyist):

Are sectiune app. da nu pot adauga acolo. nu inteleg cum se pot pune. am descarcat cu telefonul de pe net de la ei de la Nokia si a mers. da vreau sa pun cateva descarcate cu pc u de pe net. si nu stiu cum. apropo folosesc "zune" sa pot pune chestii pe telefon. am pus fara probleme video muzica si poze. aplicatii nu reusesc crying

| MrSonnyist a răspuns (pentru AlexMrs):

Incearca natural.Copi pastehappy

| AlexMrs a răspuns (pentru MrSonnyist):

As vrea sa raspunda cei care stiu. e un windows phone Nokia lumia. nu merge pe copy paste. foloseste zune sa poti pune ceva in el. nu e ca celelalte Nokia pui in foldere orice si le deschide. e ceva gen iphone... pe iphone stiam sa pun aplicatii cu itune. era usor. pe asta nu reusesc. a pus cineva pe un lumia jocuri din pc in el?