| Butoi_Alexandru_2001 a întrebat:

Stie careva din voi cum pot rezolva problema asta cu ts3-u?
Dau funda! happy
https://imgur.com/a/yDdqG

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este o eroare de programare, la care se cere descrierea ta (in limba engleza) sa se poata rezolva problema.
Textul de descriere si raportul facut de program vor fi trimise programatorilor pentru rezolvarea problemei.
Probabil vei primi si un raspuns prin adresa ta de e-mail, pe care trebuie sa-l treci inainte de trimiterea raportului de eroare.

| JackR a răspuns:

Daca screenshot-ul pe care l-ai postat a fost facut ieri, iti sugerez sa-ti sincronizezi ceasul si calendarul. Nu stiu sigur daca TeamSpeak verifica "timestamp"-ul, dar Skype si Discord sigur o fac si dau erori daca data este gresita. Merita incercat.

| Butoi_Alexandru_2001 explică (pentru Bula):

Sent: 16384/73239 bytes
Sent: 73239/73239 bytes
Upload finished.
Am scris descrierea mea, dupa mi-a aparut asta.
P.S:Se poate rezolva intr-un final?happy

| Butoi_Alexandru_2001 explică (pentru JackR):

Nu.ss-u l-aveam facut demult.dar tot acceasi problema o am.

| MagicOneT a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi iar, suna banal, dar ar putea fi o solutie...

Bula
| Bula a răspuns (pentru Butoi_Alexandru_2001):

Poti incerca dezinstalarea COMPLETA (fara pastrarea vreunei informatii), dupa care sa stergi manual si folderul din Program Files, daca a mai ramas ceva), dupa care downloadezi ultima versiune si-l instalezi /configurezi din nou.
Sa verifici si data + ora sistemului tau!