| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

stie cineva dacă merge Internetul pe roaming in rețeaua Digi? Am înțeles ca sunt unele tari in care nu ar funcționa(Europa).

5 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Uite tarile: Austria, Belgia, Bulgaria, Cehia, Cipru, Danemarca, Estonia, Finlanda, Franta, Germania, Grecia, Irlanda, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburg, Malta, Marea Britanie, Olanda, Polonia, Portugalia, Slovacia, Slovenia, Spania, Suedia, Ungaria, Insulele Canare, Insulele Azore, Insula Madeira, Insula Martinica, Guiana Franceza, Guadelupa, Reunion, Gibraltar, Croatia, Mayotte, Norvegia, Islanda, Lichtenstein

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Eu pot spune dun propria experienta ca in Germania, Cehia si Polonia merge fara probleme. Nu mai stiu exact dar scrie pe site la ei cu cat te taxeaza suplimentar dar nu e o suma mare. Eu cu cam 10 euro in plus fata de abonamentul normal imi puteam folosii netul zi de zi.

| Alinailies a răspuns:

Germania, Italia, Franta, Austria, Olanda, Anglia, Ungaria(testat personal), merge.

| AfumataSunca a răspuns:

Marea Britanie, Olanda, Polonia, Portugalia, Slovacia MERGE

| mihai69 a răspuns:

De mers, merge, dar te costă.