| Ionut312 a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai pot primi mesaje pe facebook? Mi am schimbat parola, si din acel moment nu mai primesc mesaje si nici nu mai pot vedea mesajele din conversatiile anterioare..stie cine ce se intampla? pe ferestrele de chat imi apare ""(#2) Service temporarily unavaiable"" Funda!

1 răspuns:
| denisuka99 a răspuns:

Trebuie sa intri cu parola noua in mess.Ca nu mai apartine de aplicatia Facebook, mess-ul ii separat deci intra cu contul pe ea