| ivanturbinca15 a întrebat:

sun nou e aici dar va rog daca se poate sa ma ajutati si pe mine.De curand am cumparat un laptop nou PACKARD BELL si avea WINDOWS incorporat dar am instalat alt sistem pe el.Cum pot reveni la WINDOSW incorporat (precizez ca avea toate driverele) va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| myrko a răspuns:

Daca vrei sa il stergi faci asa: la meniul Start, scrii in rubrica search, scrii msconfig, iti va aparea un rezultat. Click pe el, ti se va deschide o fereastra, click pe tab-ul Boot, vei vedea acolo o lista, una trebuie sa arate asa: Windows 7 (C:\Windows): Current OS; Default OS. Daca zici ca ai un singur sistem de operare, stergi cealalta linie sau doua, cate ai, click pe Apply, OK si restart.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu poti reveni. Trebuie sa faci rost de sistemul pe care-l avea inainte si sa-l instalezi prin bootare asa cum l-ai instalat si pe asta.