| hardy98 a întrebat:

Am un laptop packard bell. Am instalat de curand windows 7 pe el, dar este in engleza. Cum pot sa-l fac sa fie in italiana? (sa fie tot in italiana, nu doar tastatura). Va rog dati-mi raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Daca editia ta de Windows 7 este Enterprise sau Ultimate, gasesti service pack-urile la Windows Update --> Optional Updates.

Bafta.

| Hannibal_3697 a răspuns:

Trebuie sa cauți -pachetul de interfața în limba italiana pentru windows 7-. Din câte știu, aceste pachete se vând cu sistemul de operare, dacă este solicitat. Cu instalarea interfeței, sunt sigur că te descurci.