| Depay a întrebat:

Știe cineva dacă am o poză trimsiă de cineva și este editată,pot face ceva să o editez înapoi și să văd originalul? Dacă da, cum. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

O poza editata nu se poate reface inapoi cum a fost. E ca atunci cand scrii ceva cu creta pe tabla, stergi tot, scrii altceva si dupa un timp vrei sa refaci ce a fost scris inainte.

4 răspunsuri:
| ychigo a răspuns:

O poza editata, ramane editata doar daca ai si salvat-o, editata.
Iar daca nu ai originalul pozei, nu ai cum sa vezi originalul.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu poti.

| LolaMona a răspuns:

Da esti tu editorul poti sa gasesti poza originala in galerie dar daca nu atunci nu ai cum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu poti sa vezi originalul