| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Un profesionist in After Effects si Cinema 4D ar putea sa-mi faca acest intro cu numele Whiskey? https://www.youtube.com/watch?v=eamT8ASEe_U Daca doriti ceva pentru intro ma puteti contacta la skype whiskey. official. Mie nu imi apare in C4D acel QuickTime. Funda + Vot.

2 răspunsuri:
| marianIT23 a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa-.si piarda careva timpul cu un gunoi de intr-o? Pentru o funda si un vot?

| WhiskeyFaraNume explică (pentru marianIT23):

Intrebarea asta a fost acum cativa ani, de atunci am invatat sa fac singur intr-o-uri mult mai bune d.p.d.v. vizual decat ala.