| DOOOPX a întrebat:

va rog sa ma ajutati deci am schimbat windowsul si cand e aia cu partitii nu ma pricep prea bine. deci am dat delete la discul D: si acum s-a sters, dar problema e in felul urmator, ca am sters toate pozele, spuneti-mi va rog daca le mai pot recupera si cum, daca exista vreo programa Va rog mult !

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Parte din ele, cu conditia ca nu ai formatat acum multe luni si nu ai scris multa info pe hdd.
daca asta a fost recent nu mai instala nimic in pc.
easeus si ontrack sunt cele mai indicate. de asemenea auslogics a dat rezultate bune. eu le folosesc in recuperare si sunt ok. insa nu te astepta sa recuperezi tot.

1 răspuns:
| IMihaitza a răspuns:

Daca pe partitia d: ai avut pozele si ai sters-o, datele sunt sterse, deci nu mai poti recupera nimic de pe acea partitie,