| Bella456 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat ca atunci cand puneti o poza pe facebook, iar prietenii dau like sa arate " lui X ii place postarea ta " nu fotografia in sine? cand apas pe poza nu apar like-urile... ajutooorlaughing + Fundaaaaa

1 răspuns:
| iDarkonillSolo a răspuns:

Cred ca ori nu te-ai uitat tu bine happy ori ai tu un bug si trebuie sa iti face ceva la facebook sau intra in setari acolo o sa vezi si o sa te descurci tu ca nu este deloc cmplicat.