| Bella456 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat ca atunci cand puneti o poza pe facebook, iar prietenii dau like sa arate " lui X ii place postarea ta " nu fotografia in sine? cand apas pe poza nu apar like-urile... ajutooorlaughing + Fundaaaaaaa:*

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca pui pe peretele tau 2 poze de exemplu si cineva da like, apare ca si like pe postare, doar cel care ia la puricat cate poze ai pus si da la fiecare, atunci vei vedea notificari si la poze.

| Bella456 explică (pentru MihaelaDart):

Am pus una si si imi arata ca au dat like la postare, nu la poza in sine