| alexiavis a întrebat:

Vreau sa cumpar jocuri de pe PlayStation store, dar după ce bag toate informațiile corect imi spune ca datele cardului sunt greșite, de ce? Precizez ca am incercat cu mai multe carduri

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai puiule, ai nevoie doar de Credit Card, nu de carduri bancare de debit!
In plus, datele contului tau este posibil se nu fie identice cu datele de pe cardurile folosite, deci, nu se accepta sa platesti cu credit cardul altcuiva!