| qRazvII a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un router wireless, bugetul este de 150lei, imi puteti face niste recomandari, am net de la rds 100.0 Mbps. Folosesc un calculator si 2 telefoane.
Dau Funda big grin
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Ti as recomanda routerul pe care l am si eu. D-Link dir 615 e foarte bun cu 2 antene si nu se laguieste internetul.Am un coleg care are unul cu o antena si merge nasol netul.Deci ti as recomanda D-Link dir 615!

| hoLigan a răspuns:

Cel mai bun router tp link TL-WR841N
l-am cumparat acuma si sunt foarte multumit. e de 300 mb
am semnal pana jos in fata blocului si stau la etaju 4 este 99 lei cred!