| KidoXKz a întrebat:

Buna ziua TPU. As vrea sa imi achizitionez un router Wireless si cu intrare pentru 1-2 PC-uri. Wireless'ul vreau sa il folosesc pentru telefon mai mult. Imi puteti da un sfat despre un router bun cam pana in 100 lei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

Sincer, eu as merge pe D-Link DIR615, este foarte rapid si se incadreaza in buget. Ai si 2 ani garantie.
Pret: http://www.mediadot.ro/routere-wireless/router-wireless-d-link-dir-615

Bafta!

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Router Wireless N TRENDNET TEW-731BR e 114 lei

| IulianP a răspuns:

Fa un mic efort si cumpara un TP-Link: http://bit.ly/Jg3VjU

| KidoXKz explică (pentru IulianP):

Am inteles ca TP-Link'urile sunt cele mai tarii. Mi'am facut comanda de unu. sper sa fie bun. Multumesc oricum.

| Violente a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/routere/tp-link/td-8840t/

Recomand cu siguranță PC-GARAGE!

| IulianP a răspuns (pentru Violente):

Omu' vrea router wireless. Cel recomandat de tine este router simplu.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca esti din Bucuresti am eu unul bun de vanzare, pachet cu un stick wireless pe usb.