| RaulBoss26 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar unitatePC(cred ca asa se numeste) sub 1.700 lei.Ce unitati imi recomandati? P.S:Mi-as dori o unitate pentru a ma putea juca jocuri fifa 15 (sau chiar 16 daca se poate) cs:go gtauri. ce ziceti de aceasta unitate: http://www.emag.ro/......DQQMXYBBM/ Multumesc! Funda la care ma ajuta cel mai mult?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai degraba asa ceva daca tot zici ca vrei si ceva jocuri: http://www.pcgarage.ro/......tro-wi-fi/

| Zaygon a răspuns:

Sub 2000 de lei degeaba te uiti. Eu recomand un PC cu Intel Core i5 cel putin, 8GB RAM si placa video dedicata.

| RaulBoss26 explică (pentru sltlp):

Si zici ca ar merge jocurile enumerate de mine?

| RaulBoss26 explică (pentru sltlp):

..

| RaulBoss26 explică:

Sau ati putea sa imi sugerati un laptop.La sfarsit o sa dau funda

| sltlp a răspuns (pentru RaulBoss26):

Problema la cel ales de tine e ca foloseste grafica integrata cu un procesor quad. Si nu castigi nici la performante cpu si nici gpu. Cel recomandat de mine e mult mai ok pentru jocuri.

| RaulBoss26 explică (pentru sltlp):

Si zici ca ar merge jocurile enumerate de sus?

| sltlp a răspuns (pentru RaulBoss26):

Da. Si ala al tau le rula, dar cel recomandat de mine are un gpu mult mai performant si in jocuri se vede diferenta.