| ninoh11 a întrebat:

vreau sa stiu cum imi schimb numele pe skype?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, intri pe skype si sus in stanga unde scrie numele tau si modul in care este setat skype (online, offline, etc) dai click pe nume si-ti va aparea profilul, inca o data apesi unde-ti apare la profil scris numele mare, click si iti apare o casetuta de editate, modifici si bifezi sa-l salvezi

1 răspuns:
| an1645021 a răspuns:

Nu poti schimba numele ci doar parola.Iti poti face un alt cont cu ce nume vrei si asta numai daca este disponibil numele exact asa cum il doresti.ID nu se schimba nici la skipe nici la mess nici pe facebook.