| AlexandruDavid2277 a întrebat:

Vreau si eu o lista cu aproximativ toate procesoarele pentru laptop-uri de la cel mai prost procesor pana la cel mai bun.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Vezi aici:

http://www.cpubenchmark.net/CPU_mega_page.html

Setezi ultimul filtru Category pe Laptop si aia e.

| Bizon95 a răspuns (pentru flixbuster):

E TARE link-ul tau, insa mai trebuie sa dea click de 2 ori pe "cpu mark" ca triunghiul sa aiba varful in jos si sa afiseze sus cele cu scor cel mai marewinking

| flixbuster a răspuns (pentru Bizon95):

Ha ha, daca nici de asta nu se prinde cineva singur...

In alta ordine de idei, nu e chiar completa informatia - incepe de la Pentium 3, lipseste tot ce a fost inainte big grin