| VoicuStefanDaniel a întrebat:

vreau si eu sa-mi cumpar un laptop la mana a-2-a, gen 400 ron, si as vrea sa stiu unde as putea gasi? sa fie bun sa mearga memorie multa placa video buna etc. sau ma gandeam sa imi fac pcu sa mai bag piese noi in el, upgrade la placa video, si placa de baza la un pret rezonabil... adica 1 mil si ceva placa video sau si mai putinel... Funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Amuzant. De banii astia abia daca iei un desktop acceptabil.

| Atat_Danut_1997 a răspuns:

Este un site cu amanet http://www.fabio.ro ....are de toate si laptopuri si ce vrei pe el gasesti la preturi mai mici. sper ca team putut ajuta :D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu 400 ron iti iei poate doar placutele de ram la un laptop