| BostanDaniel1974 a întrebat:

vreau si eu un program de subtitrat filme adica din engleza in romana am filmul in mp4 sau avi ce program imi recomandati si cum optin subtitrarea am incercat cu Fremake si cu SubMagic si nu imi da sutitrajul filmului multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Salut..Bsplayer stiu ca avea optiunea de a cauta automat subtitrare atunci cand dadeai play la un film

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Salut, Daniel! Poti descarca subtitrarea de pe regielive.ro. Gasesti acolo aproape toate subtitrarile disponibile si nu e nevoie decat de VLC media player si filmul pe care l ai descarcat. Sper ca te am ajutat, bafta!