| mihaelacost a întrebat:

Am achizitionat un LED si doresc sa urmaresc filme de pe stick. Problema mea este ca nu se vede subtitrarea, cu toate ca daca deschid filmul pe calculator acolo este incarcata subtitrarea filmului. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Incearca asa :
Pune separat subtitrarea in format SRT, iar numele fisierului SRT sa fie identica cu numele filmului

| CupY a răspuns:

Sunt mai multe feluri de subtirări. Asigură-te că subtitrarea are aceași denumire ca fișierul filmului. Există o mică probabilitate să meargă. Dacă nu trebuie să cauți subtitrări forțate sau nu stiu exact cum se cheama. În care subtitrarea este integrată în film.

| AxelBv a răspuns:

LCD! LCD! Invata sa scrii corect anainte s pui ntrbri!

(sarcasmul inclus)