| T4zu a întrebat:

Salut tuturor. Am o intrebare pentru cunoscatorii programului "ActivePresenter", cel ce filmeaza desktopul, se pot realiza obtiuni ce filmeaza cu sonor, fara sa ai microfon? Multumesc! funda.

Daca da cum? imi puteti scrie pas cu pas?

1 răspuns:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Nu folosi chestia aia. Încearcă sa filmezi cu bandicam, fraps sau chiar action mirilis. Toate astea au o opțiune numita "record background sound" ce poate fi folosită fără microfon, și cred ca și chestia aceea îl are. Încearcă sa cauți opțiunea asta a mea la sunet(sound) sau microphone(microfon)

Vreau funda re rog