| megabum a întrebat:

Cum pot filma desktopul cu programul FRAPS?
Eu am bifat casuta Monitor Aero Desktop din general si filmeaza desktopul, dar ecranul e negru in filmulet. Imi puteti spune ce are si cum sa rezolv ca sa se vada normal?

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Uite iti spun cum il am eu :
-La General nu am bifat nimic.
-La FPS am bifat doar casuta `FPS`
-La Movies am bifat `30 fps`, `Record Win7 Sound`, `Stereo`.
-La ScreenShots am bifat doar `BMP`

Bifeaza tot ce am eu bifat si sigur iti merge!

| megabum explică (pentru N0xEterniS):

Am bifat tot ce mi-ai spus dar la General daca nu bifez Monitor Aero Desktop, nu incepe filmarea. La tine incepe fara sa ai bifat absolut nimic la general? Te rog ajuta-ma sa rezolv problema cu frapsul si promit ca iti dau funda!

| N0xEterniS a răspuns (pentru megabum):

Da-mi un ID de mess, sa-ti dau o versiune mai noua! Nu stiu ce versiune ai tu!
Lasa-mi ID sau FB sa-ti dau ultima versiune!

| megabum explică (pentru N0xEterniS):

Cauta-ma pe facebook Dragos Alexandru Popa.