| oviicr a întrebat:

Salut tuturor! Am un TV Samsung 65" Smart 4K HDR Curved QLED Model :Q65Q7C. Display-ul este spart, se poate vedea perfect doar 70% din suprafața ecranului. Mentionez ca prețul acestuia de magazin este in jur de 3000€. Cine ma poate ajuta cu informații despre cât ar costa un display sau dacă a-și putea sa îl vând așa și cam cu ce sumă.Dau funda! Mulțumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| Alynescu22 a răspuns:

Displayul nu se schimba no sa gasesti sa.l repari si de vandut poate pentru piese dar nu prea se cumpara pentru ca au ajuns de unica folosinta adica s.au stricat gata cumperi altul am incercat sa repar si eu unul cu ecranul spart si n-am reusit

1 răspuns:
| EATruth a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html