| Ciolte_Raul_2001 a întrebat:

Salut un prieten are i eroare de la csgo si nu il lasa sa intre nici pe casual detmech etc in eroare scrie asa YOU HAVE LAUNCHED THE GAME IN INSECURE MODE FROM OUTSIDE OF STEAM OR WITH -INSECURE FLAG. YOUR GAME FILES SIGNATURES WILL NOT BE VALIDATED AND YOU WILL NOT ALLOWED TO JOIN VAC SECURE SERVERS

ce ar trebui sa faca?

Răspuns Câştigător
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

1.A intrat din csgo crackuit
2. Posibil sa nu fi activat steam guard
3. posibil sa aibă ceva hack in folderul jocului
4. Orice mod/modificare poate sa facă chestia aia.
Ori chiar nu are csgo cumpărat - in acel caz, trebuie sa cumpere pentru a putea sa joace competitive sau pe diferite moduri. Dacă nu, va putea sa joace doar pe servere comunitare fără VAC, dar acolo sunt foarte mulți codati. Funda te rog

1 răspuns:
| AncaDiaconu a răspuns:

L-au banat pe cs, in scurt timp ii vor sterge si contul