| Nicusor_3954 a întrebat:

Joc putin Team Fortress pe steam si dupa cateva minute scrie :

An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.

Ce fac?

4 răspunsuri:
| noone33 a răspuns:

VAC e un antivirus folosit de valve cretori steam.Tu ai fost bannat.Si nu mai poti sa juci jocuri care sunt de la valve. TF2, Half Life deathmach, Counter strike,

| Nicusor_3954 explică (pentru noone33):

Nu ai inteles. PC-ul meu blocheaza VAC

| noone33 a răspuns (pentru Nicusor_3954):

Man tu nu ai inteles VALVE nu te mai lasa sa joci jocurile de la ei. Itemele de la tf2 le mai ai?

| Nicusor_3954 explică (pentru noone33):

Desigur. Deci joc vreo 20 minute si ma da afara pe motivul de mai sus : PC-ul tau blocheaza Valve!