| AlexChi a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc sa cumpar un conector de incarcare pentru telefon cubot note s? [mufa aia unde intra microusb-ul]
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaiNabul a răspuns:

Este usor,trebui sa te duci la un GSM[locul unde se repara telefoane,table, sunt accesori de vanzare, etc].Le spui problema, telefon-ul, etc.Ei vor da comanda si in cateva zile vor primi conectorul.Il vor schimba, si iti vor cere suma care costa conector-ul, de ex. 50lei+suma de schimare, care este in jur de 20lei.