| Alixin a întrebat:

Salut..pentru cei ce detin un telefon mobil de tip cubot note s imi puteti da o recenzie pentru el? Se merita sa mi-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Hmm, nu prea merita. Ma descurajeaza faptul ca are doar Android 5.1. E in jur de 330 de lei, iar la pretul acela poti gasi si ceva cu Marshmallow (6.0) sau chiar Nougat (7.0). Gasesti pe iHunt telefonul Cubot Rainbow 2 cu Nougat si 2GB RAM + 16GB. Daca vrei 5.5'' ia BluBoo Maya, are Marshmallow si tot 2GB RAM + 16GB. Procesorul nu exceleaza, dar e bun pentru 4 milioane.

| Alixin explică (pentru OnePiece):

Onepiece nu stiu unde ai vazut tu ca are Android de 5.1 dar pe site scrie Android de 6.0 https://postimg.org/image/4qfst5amr/