| FlorinCraciun a întrebat:

Salut,voiam să va intreb ce pen trebuie sa folosesc pentru un iPad? Gen voiam să îl folosesc ca tableta grafica și știu că există iPan

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ești in bani? ia de aici:

https://www.emag.ro/......DL7W4YBBM/

1 răspuns:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Depinde ce model de Ipad detii. Pentru Pro gasesti pe eMAG la 550lei, totusi ii un pret putin piparat ( mai ales ca in banii aceia ti-ai putea lua direct o tableta grafica). Daca si un model mai vechi de Ipad cel de pe eMAG nu ti se va potrivi, prin urmare trebuie' sa cauti pentru modelul tau. Totusi, ce model de Ipad ai?