| PeeWee96 a întrebat:

Salut

Vreau sa imi fac un abonament la Netflix dar am o intrebare..cand adaug metoda de plata cum sa fac pentru ca singurul card pe care il detin e cel pe care imi intra salariul, pot sa il pun pe ala? Stiu ca e ciudata intrebarea dar chiar nu stiu! Multumesc!

3 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Da il poti pune.

| gogu220 a răspuns:

Acolo unde plăteşti abonamentul lunar, le spui că vrei extra opţiunea Netflix, pe care o vei plăti odată cu abonamentul, iar ei îţi vor da un cod pe care poţi să-l introduci la Tv, la telefon, pe tabletă sau laptop.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu cardul pe care îți intră salarul poți să faci orice se poate face cu un card.